Services Design and Build Site

خدمات طراحی و ساخت سایت

تیم طراحی و ساخت سایت وبتالیک فعالیت خود را از سال 1389 در زمینه طراحی و ساخت سایت، سئو و بهینه سازی سایت، ساخت تیزر تبلیغاتی، عکاسی صنعتی، طراحی گرافیک با تیم خلاق و منظم آغاز نموده و پروژه های با کیفیت و با استانداردی را خدمت مشتریان عزیز ارائه نموده است.

طراحی خلاقانه

سایت جالب، خلاقانه و متفاوت باعث وجه تمایز می شود.برای کاربر مهم است که داخل سایت شما یک خلاقیت یا نو آوری وجود داشته باشد و  از رنگهای جذاب استفاده شود و در اصل وب سایت شما روح داشته باشد.

بهینه بودن وب‌ سایت

SEO یا سئو به معنی بهینه سازی سایت در موتور های جستجو (Search Engine Optimization) و یکی از مراحل مهم در طراحی وب سایت می باشد. ساخت سایت بدون رعایت اصول سئو، بدون نتیجه خواهد بود.

زمان بندی دقیق

ما در وبتالیک علاوه بر طراحی زیبا و با کیفیت و استاندارد، زمان بندی دقیق برای طراحی و ساخت سایت را یکی از مهمترین اولویت ها می دانیم، تا در موعد مقرر انجام گیرد.در وبتالیک پروژه ها بدون هیچ تاخیری به مشتری تحویل داده خواهد شد.

قیمت مناسب

طراحی سایت با قیمت مناسب و ارزان و البته با کیفیت مناسب به عنوان هدف و خط مشی وبتالیک بوده است.طراحی سایت با قیمت مناسب این امکان را می دهد تا هر شخص و شرکتی با هر بودجه مالی بتواند در محیط اینترنت وب سایت داشته باشد.

مدیریت و پشتیبانی

به جرات می توان گفت اهمیت پشتیبانی و به روز رسانی وب سایت به اندازۀ طراحی و امکانات آن است.برای اینکه وب‌ سایتان بتواند نیازهای شما را برآورده کند، نیازمند یک پشتیبان دائم و با تجربه هستید.

امنیت بالا

اطلاعات وب‌ سایت شما با ارزش است، و حفاظت از آن کاری تخصصی می باشد.به همین دلیل ما اینجا در وبتالیک امنیت را بسیار جدی می گیریم.ما وب‌ سایت شما را به گونه‌ای طراحی می‌کنیم، که از حداکثر امنیت برخوردار باشد.

Webtalik Service Tariffs

تعرفه خدمات وبتالیک

با هزینه ای مناسب، یک وب سایت فوق العاده بسازید
اولیه
هزار تومان 700 خودتان را به مخاطب‌ها معرفی کنید.
طراحی صفحات 5 عدد
بهینه شده برای سئو
ریسپانسیو و سازگار با موبایل
آموزش ویدئویی
4 ماه پشتیبانی
استاندارد
میلیون تومان 1 وب سایتی کامل و به روز
طراحی 6 صفحه
بهینه شده برای سئو
وبلاگ
ریسپانسیو و سازگار با موبایل
آموزش ویدئویی
6 ماه پشتیبانی
پیشرفته
پیشنهادی
میلیون تومان 2 به صورت آنلاین کسب درآمد کنید.
ثبت دامنه ir.
طراحی اختصاصی
بهینه شده برای سئو
اتصال به درگاه پرداخت
وبلاگ
ریسپانسیو و سازگار با موبایل
درج محصولات
آموزش ویدئویی
1 سال پشتیبانی
حرفه ای
میلیون تومان 3 حضوری جدی در اینترنت داشته باشید.
ثبت دامنه ir. و .com.
طراحی اختصاصی
بهینه شده برای سئو
اتصال به درگاه پرداخت
وبلاگ
ریسپانسیو و سازگار با موبایل
درج محصولات
آموزش ویدئویی
16 ماه پشتیبانی