وردپرس

آموزش وردپرس

hu76 وردپرس

آموزش وردپرس با وبتالیک

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای کاملا رایگان است و که با کمک آن می‌توان هر گونه سایت اعم از شرکتی ، شخصی ، خبری و فروشگاهی ساخت.وردپرس توانسته محیطی را در اختیار شما قرار دهد که بدون نیاز به کدنویسی و دانش برنامه نویسی بتوانید وبسایت خودتان یا دیگران را طراحی کنید.مهم‌ترین ویژگی‌هایی که باعث شده خیلی از متخصصان طراحی سایت به سمت وردپرس جذب شوند رعایت نکات سئو در این سیستم مدیریت محتوا هست به‌ طوری که وردپرس را SEO Base می‌نامند.

بهترین سیستم مدیریت محتوا ازلحاظ سئو ، وردپرس هست. این سیستم مدیریت محتوا دقیقا برای موتور جستجوی google و همین‌طور bing توسعه پیداکرده.موتورهای جستجو علاقه مدی زیادی به سایت‌های وردپرسی دارن چون با کدهای وردپرس ساده و مرتب هستند و خواندن آن‌‌ها برای موتورهای جستجو بسیار ساده هست.به راحتی و تنها در 5 دقیقه می‌توانید یک سایت وردپرسی را بصورت پیش‌فرض راه‌ اندازی کنید و با تمام زبان ها سازگار می باشد.امروزه بیشتر سایت ها با وردپرس ساخته می شوند چون پنل مدیریت فوق العاده ای دارد و مدیر سایت به راحتی می تواند سایت خود را مدیریت کند.

وردپرس از قالب ها استفاده می کنند و قالب های زیادی برای وردپرس ساخته شده که قالب های اورجینال را می شود از سایت تمفارست خریداری کرد و به صورت انگلیسی اما در فروشگاه اینترنتی ایرانی هم میتوانید خریداری کنید ما هم از قالب های اورجینال استفاده میکنیم و قالب های پرفروش رو نسبت به دوره ها در اختیار شما قرار می دهیم.

ما در وبتالیک دوره های آموزشی وردپرس و طراحی سایت را با قیمت مناسب در اختیار شما دوستان عزیز قرار دادیم.دوره های آموزشی ما متفاوت و با نکات کلیدی و همینطور با کیفیت بالا ، خدمت شما عزیزان ارائه می شود.

از جمله دوره های آموزشی ما :

آموزش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی با وردپرس ( آموزش 0 تا 100 طراحی سایت با وردپرس همراه با قالب وودمارت )

و ….
قالب های ما اورجینال بوده و فقط قالب های که برای دوره های آموزش استفاده میشه در وبتالیک قرار دادیم و قالب های پر فروش که می توانید قالب ها را به تنهایی خریداری نمائید.
بازگشت به لیست

پست های مرتبط